تبلیغات
 stripe - تصاویر دیدنی از تمرین برفی تیم استقلال

بازیکنان استقلال برای فرار از سرمای تهران و جلوگیری از بیماری احتمالی با کلاه، کاپشن ورزشی و دستکش در تمرین حاضر شدند و البته زیر نظر کادرفنی استقلال تمرینات پرفشاری را پشت سرگذاشتند. تمرین بانشاط تیم استقلال تهران در بارش برف   روز گذشته باوجود بارش برف، تیم استقلال تمرینات خود را به صورت جدی و البته با روحیه بالا انجام داد.   آبی ها که خود را برای بازی روز جمعه برابر گسترش فولاد آماده می کنند، امروز در تمرین با شرایط ویژه ای به نام برف پاییزی تهران روبرو شدند.   بازیکنان استقلال برای فرار از سرمای تهران و جلوگیری از بیماری احتمالی با کلاه، کاپشن ورزشی و دستکش در تمرین حاضر شدند و البته زیر نظر کادرفنی استقلال تمرینات پرفشاری را پشت سرگذاشتند. تمرین برفی استقلال   علیرضا منصوریان بی تردید سرمایی ترین استقلالی حاضر در تمرین

تصاویر دیدنی از تمرین برفی تیم استقلال

تمرین بانشاط تیم استقلال تهران در بارش برف

 

روز گذشته باوجود بارش برف، تیم استقلال تمرینات خود را به صورت جدی و البته با روحیه بالا انجام داد.

 

آبی ها که خود را برای بازی روز جمعه برابر گسترش فولاد آماده می کنند، امروز در تمرین با شرایط ویژه ای به نام برف پاییزی تهران روبرو شدند.

 

بازیکنان استقلال برای فرار از سرمای تهران و جلوگیری از بیماری احتمالی با کلاه، کاپشن ورزشی و دستکش در تمرین حاضر شدند و البته زیر نظر کادرفنی استقلال تمرینات پرفشاری را پشت سرگذاشتند.

تصاویر دیدنی از تمرین برفی تیم استقلال

تمرین برفی استقلال

 

علیرضا منصوریان بی تردید سرمایی ترین استقلالی حاضر در تمرین امروز بود. او با چند لایه پیراهن، کلاه و دستکش در تمرین حاضر شد و بازیکنان را هدایت کرد.

تصاویر دیدنی از تمرین برفی تیم استقلال

تمرین باحال تیم استقلال

 

شوخی مثلث فولادی استقلال هم جالب بود. آنها که در تیم سابقشان کمتر فضای برفی را تجربه کرده بودند، حسابی در تمرین استقلال با هم شوخی کردند.

تصاویر دیدنی از تمرین برفی تیم استقلال

تمرین استقلال در هوای برفی

 

بختیار رحمانی که اصالتا اهل کرمانشاه و منطقه‌ای کوهستانی است، با این آب و هوا کاملا آشنایی داشت و البته بیشتر از بقیه بازیکنان از تمرین کردن در این آب و هوا لذت برد.

تصاویر دیدنی از تمرین برفی تیم استقلال

برعکس بختیار رحمانی، آرش افشین که اصالت جنوبی دارد با تمرین در این هوا کاملا بیگانه بود، آرش شال گردنش را تا زیر چشمانش بالا آورده بود تا بتواند سرمای هوا را تحمل کند.

تصاویر دیدنی از تمرین برفی تیم استقلال

کادر فنی استقلال در این هوا هم نظارت ویژه ای روی تمرینات داشتند و برای آیتم های مختلف تمرینی برنامه ریزی می کردند.

تصاویر دیدنی از تمرین برفی تیم استقلال

 

منبع مطلب :

http://www.taknaz.ir/


تاریخ : چهارشنبه 3 آذر 1395 | 01:01 ب.ظ | نویسنده : مهدی دیواری | نظرات