تبلیغات
 stripe - این پارک شبیه به یک نقاشی رویایی است/تصاویر

به گزارش “توریسم” شهرت فراوان این پارک به خاطر فراوانی شکوفه های گیلاس است به طوری که رودخانه عبوری از میان درختان را هم صورتی رنگ می کند و تصاویری از بالا آن را شبیه به یک نقاشی رویایی نمایان می سازد. این پارک شبیه به یک نقاشی رویایی است پارک “اینوکاشیرا” در منطقه تامای توکیو –پایتخت ژاپن- قرار دارد که در بهار عکاسان زیادی را به سوی خود می کشاند. به گزارش “توریسم” شهرت فراوان این پارک به خاطر فراوانی شکوفه های گیلاس است به طوری که رودخانه عبوری از میان درختان را هم صورتی رنگ می کند و تصاویری از بالا آن را شبیه به یک نقاشی رویایی نمایان می سازد. این پارک که در سال 1918افتتاح شده رودی باریک و طولانی از میانش عبور می کند و علاوه بر زیبایهای طبیعی با داشتن باغ وحش و آکواریوم و محل

این پارک شبیه به یک نقاشی رویایی است

پارک “اینوکاشیرا” در منطقه تامای توکیو –پایتخت ژاپن- قرار دارد که در بهار عکاسان زیادی را به سوی خود می کشاند.

به گزارش “توریسم” شهرت فراوان این پارک به خاطر فراوانی شکوفه های گیلاس است به طوری که رودخانه عبوری از میان درختان را هم صورتی رنگ می کند و تصاویری از بالا آن را شبیه به یک نقاشی رویایی نمایان می سازد.

این پارک که در سال 1918افتتاح شده رودی باریک و طولانی از میانش عبور می کند و علاوه بر زیبایهای طبیعی با داشتن باغ وحش و آکواریوم و محل اجرای نوازندگان محلی بیشتر هم مورد توجه قرار گرفته است.

این پارک شبیه به یک نقاشی رویایی است/تصاویر

این پارک شبیه به یک نقاشی رویایی است/تصاویر

این پارک شبیه به یک نقاشی رویایی است/تصاویر

این پارک شبیه به یک نقاشی رویایی است/تصاویر

منبع مطلب :

http://www.jazzaab.ir/


تاریخ : سه شنبه 21 اردیبهشت 1395 | 10:49 ق.ظ | نویسنده : مهدی دیواری | نظرات